O FIRMIE DCSJesteśmy profesjonalistami w zakresie transportu chłodniczego i kriogenicznego oraz w temperaturze kontrolowanej, posiadającymi ponad 15-letnie doświadczenie w branży.

Wypełniając tradycję naszej pierwszej, podstawowej działalności, firma DCS oferuje najwyższy poziom jakości oraz bliskość do klienta na płaszczyźnie lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Obsługujemy szpitale, kliniki, labolatoria medyczne, producentów art. spożywczych, wszędzie tam gdzie potrzeba specjalistycznego podejścia oraz doświadczenia w zakresie przesyłek w suchym lodzie, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Domestic Courier Service

Jaka jest firma DCS

  • Szybka, gdyż Państwa towar lub próbka dotrze do odbiorcy tego samego dnia po nadaniu w serwisie lokalnym, następnego dnia w serwisie krajowym i międzynarodowym tam gdzie to możliwe.
  • Niezawodna, gdyż Państwa przesyłka dotrze do celu punktualnie i bezpiecznie.
  • Przejrzysta, gdyż za pomocą funkcji śledzenia przesyłek mogą Państwo w każdym czasie sprawdzić, kiedy i w jakim miejscu znajduje lub znajdowała się Państwa przesyłka.
  • Elastyczna, gdyż spełniamy Państwa wymagania, zarówno podczas odbierania, jak i przy doręczaniu przesyłek specjalistycznych.

Flota samochodowa

Flota samochodowa

Nasza różnorodna flota samochodów dostawczych daje możliwość dobrania samochodu do potrzeb klienta, tak by transport przebiegł szybko i bezproblemowo.

Zależnie od rozmiaru i wagi przesyłki, a także możliwości załadunkowych wybierzemy pojazd, który najlepiej spełni swoje zadanie.

Flota samochodowa

Dysponujemy większymi pojazdami, umożliwiającymi także przewóz wielu palet.

W razie potrzeby, jeżeli klient nie posiada możliwości załadunku i wyładunku, dla jego wygody wysyłamy pojazd do tego przystosowany - z windą załadunkową.


Chętnie doradzimy Państwu osobiście odnośnie usług oferowanych przez naszą firmę oraz czasów ich realizacji.

Zapytanie prosimy kierować drogą mailową na adres info@couriers.pl lub telefonicznie pod numer (61) 8250 432 lub (61) 8250 937

Nazwa i logo DCS jest znakiem towarowym należącym do firmy Domestic Courier Service,
zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP pod numerem Z.439140. Zobacz świadectwo ochrony.
Strony internetowe Netplozja
 
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.